Jesteś 3023 naszym gościem.  On line: 10  
Łącznie 3167 pozycji.  

regulamin  

Sklep internetowy, prowadzony jest przez firmę:

Eter-Injektor Mieczysław Eterowicz
05-092 Łomianki - Dziekanów Leśny
ul. Marii Rodziewiczówny 7

Tel. +48-22-751-1950
Tel. komórkowy +48-607-117-159

https://goo.gl/maps/5L5Pm1Rvww8MwpWU7

1. Sklep internetowy prowadzi sprzedaż towarów za pośrednictwem sieci Internet.

2. Po złożeniu zamówienia klient otrzymuje potwierdzenie złożenia zamówienia e-mailem.

3. Realizacja zamówienia rozpoczyna się:
w przypadku zamówień płatnych przy odbiorze; w momencie potwierdzenia przez osobę zamawiającą danych zawartych w formularzu rejestracyjnym
w przypadku zamówień płatnych przelewem bankowym - w momencie zaksięgowania środków z podanym numerem zamówienia na koncie bankowym.

4. Wysyłka zamówionych towarów następuje maksymalnie w ciągu 2 dni roboczych.

5. Zamówienie zostanie zrealizowane pod warunkiem, że towar jest dostępny w magazynie. W przypadku niedostępności części towarów objętych zamówieniem Klient jest informowany o stanie zamówienia i podejmuje decyzje o sposobie jego realizacji (częściowa realizacja, wydłużenie czasu oczekiwania, anulowanie całości zamówienia).

6. Klient może wprowadzić zmiany w zamówieniu do momentu wystawienia rachunku lub paragonu. Klient może wycofać złożone zamówienie w całości do momentu jego wysłania. Wprowadzanie powyższych zmian możliwe jest poprzez kontakt z biurem Eter-Injektor: telefonicznie pod numerem:
Tel:+48-22-751-1950,
Tel. kom. +48-607-117-159 lub e-mailem pod adresem sklep@eter-mot.info

eterowicz@gazeta.pl
7. Nie jesteśmy płatnikami VAT, Wystawiamy faktury nieVATowe. Dokument wystawiany jest w chwili, gdy wszystkie zamówione przez klienta towary są skompletowane i gotowe do wysyłki.

8. Do sprzedaży promocyjnej oraz wyprzedaży przeznaczona jest ograniczona liczba towarów i realizacja zamówień następuje według kolejności wpływania potwierdzonych zamówień na te towary, aż do wyczerpania się zapasów objętych tą formą sprzedaży.

9. Cena podana przy każdym towarze jest wiążąca w chwili złożenia przez klienta zamówienia. Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie, wprowadzania nowych towarów do oferty sklepu internetowego, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych na stronach sklepu bądź wprowadzania w nich zmian. Dostawa towaru odbywa się w wybrany przez klienta i określony w zamówieniu sposób.

10. Wysyłka za pośrednictwem Poczty Polskiej i opłata wg Poczty Polskiej
Towar wysyłamy także za granicę po wpłacie na nasze konto za towar i prowizję którą pobierają banki, oraz taką kwotę którą pobiera Poczta Polska lub inny dostawca wskazany przez kontrahenta

11. Klient ma prawo do odstąpienia od umowy przez złożenie stosownego oświadczenia w terminie 10 dni od dnia dostarczenia towaru. Zwrot towarów wynikający ze skorzystania z prawa odstąpienia następuje staraniem i na koszt Klienta. Zwracany towar należy odesłać razem z otrzymanym wraz z nim rachunkiem lub paragonem. Zwracany towar musi być przesłany w oryginalnym i kompletnym opakowaniu oraz nie może nosić śladów użytkowania ( w tym montażu itp.). Sklep gwarantuje zwrot kwoty równej cenie towaru. Zwrot ceny nastąpi w ciągu 5 dni roboczych przelewem bankowym na konto wskazane przez Klienta lub przekazem pocztowym pod adresem wskazanym w zamówieniu. Koszt odesłania towaru nie podlega zwrotowi.

12. Produkty posiadają gwarancję. Na wszystkie produkty dajemy 1 miesięczną gwarancję rozruchową

13. Reklamacje. Jeżeli po otrzymaniu towaru klient znajdzie w nim wady techniczne lub uszkodzenia powstałe podczas dostawy, powinien odesłać go przesyłką pocztową pod adres
Eter-Injektor, 05-092 Łomianki, ul. Rodziewiczówny 7
Sklep nie przyjmuje żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem. Sklep zwraca natychmiast równowartość towaru po otrzymaniu przesyłki i rozpatrzeniu reklamacji. Do odsyłanego towaru należy dołączyć rachunek lub paragon. Wszelkie reklamacje rozpatrywane są najpóźniej w ciągu 2 dni roboczych od ich wpłynięcia.

14. Towar uszkodzony zostanie wymieniony na inny, pełnowartościowy, a jeśli będzie to już niemożliwe (na przykład z powodu wyczerpania nakładu), sklep zwróci nabywcy równowartość ceny produktu. Za wszystkie przesyłki koszty ponosi nabywca

15. Sklep działa zgodnie z wymogami Ustawy z dn. 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych. Dostęp do tych danych mają tylko nieliczne uprawnione osoby. Zgromadzonych danych osobowych Sklep nie przekazuje, nie sprzedaje i nie użycza innym podmiotom. Wszyscy Klienci mają dostęp do swoich danych - mogą je weryfikować, modyfikować i usuwać.

16. Wszystkie produkty oferowane w sklepie są wolne od wad fizycznych, oraz zostały legalnie wprowadzone na rynek

17. Zawartość Sklepu internetowego nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego art. 543. Wszelkie informacje na temat produktów w ofercie Sklepu są zgodne z danymi katalogowymi producentów. Sklep zastrzega sobie prawo do ewentualnych błędów.

18. W sprawach nie uregulowanych powyższym dokumentem stosuje się odpowiednie przepisy Kodeksu Cywilnego.

19. Składając zamówienie Klient akceptuje powyższy regulamin.